Vladimír Švarc


Stavby Vladimír Švarc

Rodinné domy na klíč - novostavby - hrubé stavby

Stavební firma Švarc – váš partner při stavbě rodinného domu

dům je investicí na celý život a spokojenost s bydlením podstatně ovlivňuje celkovou životní pohodu vaší rodiny. Investici do výstavby rodinného domu je proto nutné dobře zvážit. Stavět svépomocí, nebo s profesionály, zvolit typový projekt, či individuální řešení? Nepatříte-li mezi domácí kutily nebo chcete-li raději svůj čas věnovat něčemu jinému než dřině na stavbě, svěřte svůj projekt profesionálům. Ve stavební firmě Vladimír Švarc v Domažlicích s vámi rádi probereme vaše představy a možnosti. Postavíme vám rodinný dům na klíč, abyste si mohli brzy užívat svého vysněného domova.

Komplexní služby při výstavbě rodinných domů

Máte pozemek v Plzni, Domažlicích, Klatovech a okolí a chystáte se na něm postavit dům pro svou rodinu? Stavební firma Vladimír Švarc vám nabízí stavbu rodinných domů na klíč. Rádi budeme vašimi partnery v celém procesu výstavy rodinného domu – od projektu přes hrubou stavbu až po finální stavební práce. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a znalosti. Zaměstnáváme spolehlivé pracovníky, spolupracujeme s ověřenými dodavateli. Zajistíme kvalitní stavební materiál, ručíme za perfektní práci, dodržujeme dohodnuté termíny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti stavby domů na klíč.

Co vám nabízí stavební firma Švarc?

Jestliže jste se rozhodli svěřit hrubou stavbu vašeho domu stavební firmě, pečlivě zvažte její výběr. Ptejte se na zkušenosti, ověřte si reference u realizovaných projektů. Mnohé vám napoví úvodní rozhovor o vašich plánech a představách se zástupci stavební společnosti. Přijďte se přesvědčit, že stavební firma Švarc z Domažlic je partnerem, kterému můžete důvěřovat. Dlouhodobě se věnujeme výstavbě rodinných domů, provádíme hrubé stavby, rekonstrukce i stavby domů na klíč. Máme velké zkušenosti a řadu spokojených klientů. Zaměstnáváme zdatné a spolehlivé řemeslníky, spolupracujeme se spolehlivými dodavateli.

Precizní hrubá stavba je základ úspěchu

Stavební firma Švarc poskytuje komplexní služby v oblasti výstavby rodinných domů. Projednáme s vámi vaše představy, připravíme projekt a vybudujeme hrubou stavbu. Provedeme zemní a výkopové práce, položíme základy domu, postavíme nosné konstrukce vodorovné i svislé a hrubou stavbu zastřešíme. Zaručujeme precizní provedení hrubé stavby tak, aby na ni plynule mohly navázat dokončovací práce. Ty si již zajistíte svépomocí či ve spolupráci s vybranými řemeslníky. Jakékoliv další práce po dokončení hrubé stavby si můžete objednat i u nás – věříme, že pozitivní zkušenost s realizací hrubé stavby k tomu bude tím nejlepším důvodem.

Kontakt

Kancelář firmy:

Vladimír Švarc - provádění staveb

Prokopa Velikého 691

Domažlice 344 01 

IČO: 18720811

Sklad:

Vladimír Švarc - provádění staveb

Masarykova 486

Domažlice 344 01


mobil. 776 322 322 

mail: info@stavby-svarc.cz

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies